Specjalistyczne pompy ślimakowe do warsztatów samochodowych

Zaawansowany przemysł powinien polegać na najświeższych dokonaniach technicznych. W ostatnich latach do takich rewolucyjnych rozwiązań zaliczyć należy pompy. Istnieje wiele wariantów pomp do zastosowań przemysłowych. Są pompy ślimakowe, membranowe, kontenerowe, dozujące, beczkowe, wirowe.

Używa się je m.in. w budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie a także, jak specjalistyczne pompy ślimakowe, w warsztatach samochodowych. Obecnie spełniają ważną funkcję w przemyśle tekstylnym, papierniczym, chemicznym czy spożywczym, upraszczając działania produkcyjne. 


Pompy ślimakowe z oferty Chemoogle

Spółka Chemoogle jest popularnym dystrybutorem tego wariantu urządzeń. Praktyka, obszerna wiedza odnośnie dostarczanych produktów takich jak pompy ślimakowe, świadczą o wysokim profesjonalizmie i kreatywności firmy.
Podejmując współpracę z czołowymi, światowymi wytwórcami pomp, w tym pomp ślimakowych, np. Sandpiper, Lutz, Jesco, firma Chemoogle stawia na pierwszorzędną jakość asortymentu.
Nacisk na najlepszą jakościowo ofertę produktową, kompetentny montaż i serwisowanie pomp ślimakowych w dużym stopniu wzmaga konkurencyjność oferty Chemoogle. Jedynie dzięki takiemu podejściu do biznesu, realna jest obopólna korzyść. Kontrahenci mogą szybko przekonać się, jak uwydatnić opłacalność inwestycji, zminiejszając zbędne koszty.Kiedy uda się skonstruować samochód na wodór?
O samochodach na wodór mówi się już od dawna, lecz teraz dzieli nas od nich tylko kilka lat. Ogniwo paliwowe używane do napędzania takiego samochodu składa się z dwóch elektrod zanurzonych w elektrolicie. Wodór doprowadza się przez rurkę przymocowaną do elektrody ujemnej (anody),...
Jak dbać o pasek rozrządu?
Zerwanie paska rozrządu skutkuje kosztownym remontem silnika. Lepiej więc tego uniknąć. Razem z paskiem trzeba też wymienić rolkę napinającą, rolki prowadzące oraz uszczelniacze wałków rozrządu i wału korbowego. Czasami wymiany wymagają również koła zębate oraz pompa cieczy...
Hostel dla kierowców
Uplanowanie wypadu na parę dni wskazane jest ruszyć przynajmniej od wynajęcia noclegu. Takie miasta, jak Kraków, Gdańsk, Poznań czy Wrocław pochłaniają przynajmniej trzech dni, by móc je odpowiednio poznać. Ktoś, kto ceni podróże po polskich regionach, bez wątpienia będzie...